Fotografie ze školy v přírodě - ZDE

Pozvánka na Setkání rodičů dětí se SVP na téma inkluzivní vzdělávání - INFORMACE

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 19. – 23. 8. 2019 - LETÁK

Tábor s golfem - LETÁK

Příměstský tábor organizace Veselá věda - LETÁK

NÁBOR ŽÁKŮ 1. TŘÍD - POJĎ HRÁT HOKEJ - LETÁK

17. 6. - školní výlet, Frenštát pod Radhoštěm (3.A,B)

17. 6. - exkurze – Vítkovice (vybraní žáci)

17. 6. - školní výlet – Velehrad (8.A)

19. 6. - školní výlet – Marlenka, Zámek Frýdek – Místek (1.C, 5.B)

20. 6. - mobilní planetárium

21. 6. - mobilní planetárium

Publicita generated by VisualLightBox.com

Název projektu: UČITELÉ ONLINE

Prezentace projektu

Naše škola se v letošním školním roce zapojila do projektu pod názvem „UČITELÉ ONLINE“, který je realizován v rámci výzvy č. 51 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.3 Další vzdělávání pedagogických pracovníků škol a školských zařízení. Příjemcem podpory je Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o., partnery projektu jsou firma ITveSkole, o.p.s., 30 základních a 6 středních škol. Projekt bude realizován v období září 2014 – červenec 2015. Hlavním cílem projektu UČITELÉ ONLINE je zvýšení kompetencí pedagogických pracovníků základních a středních škol při integraci informačních a komunikačních technologií do výuky a výchovně-vzdělávacích činností školy. Záměrem projektu je proškolit více než 500 pedagogických pracovníků z 30 základních a 7 středních škol v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Královehradeckém kraji v oblasti využívání moderních technologií ve výuce.

Aktivity projektu:
  - Vzdělávání ředitelů ZŠ a SŠ - podpora vedení škol ve využívání digitálních technologií pro integraci ICT do života školy.
  - Podpora metodiků ICT na ZŠ a SŠ – proškolení pedagogických pracovníků, kteří poté budou působit na škole na pozici metodika ICT.
  - Mentoring a podpora pedagogických pracovníků formou asistence při pedagogických a technických problémech s využitím ICT ve výuce - školám a jejím pedagogům bude zajištěna metodická a technická podpora při využití a integraci ICT do výuky po celou dobu realizace projektu, podpora bude dostupná prezenčně i on-line.
  - Vzdělávání pedagogických pracovníků k integraci ICT do výuky – zvýšení ICT kompetencí pedagogických pracovníků se zaměřením na efektivní využívání techniky, kterou jsou školy již vybaveny a zvýšení ICT kompetencí pedagogických pracovníků se zaměřením na zavádění a využití nových moderních mobilních (dotykových) zařízení ve výuce a oborových didaktikách.
  - Evaluace projektových aktivit - vyhodnocení přínosů/dopadu/efektu vzdělávacích aktivit na reálné využití ICT techniky ve výuce v dané škole.

Přínos školám:
  - proškolení pedagogové na školách v oblasti ICT, především v oblasti moderních dotykových technologií
  - metodická a technická podpora při využití a integraci ICT do výuky po celou dobu realizace projektu
  - získání moderního dotykového zařízení - tablety nebo dotykové notebooky

Informace o projektu: Mgr. Jiří Kotaška, tel. 596 411 038, kotaska@zssvetle.cz

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Ucitele Online 1 Ucitele Online 2 Ucitele Online 3 jquery lightbox flvby VisualLightBox.com v6.0