YoWindow.com Forecast by yr.no



PROVOZ ŠD BUDE V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN PŘERUŠEN

Žákyně 5.A K. Lopatová dosáhla v rámci Národního testování vynikajícího výsledku v kraji.

Ocenění společnosti Scio

ZE ZÁJMOVÉHO KROUŽKU GYMNASYIKY - ZDE

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 19. – 23. 8. 2019 - LETÁK

Tábor s golfem - LETÁK

Příměstský tábor organizace Veselá věda - LETÁK

NÁBOR ŽÁKŮ 1. TŘÍD - POJĎ HRÁT HOKEJ - LETÁK

Environmentální vyúčtování - ZDE




1. 7. - 31. 8. - PRÁZDNINY






Jídelní lístek najdete na stánkách ZŠ Moravská

Nabízená jídla si můžete prohlédnout zde









Projekt NENECH TO BÝT - stránky projektu


Příručka pro rodiče - JAK ZAJISTIT BEZPEČNOST DĚTÍ NA INTERNETU








Podpořte projekt






2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10


Počet návštěv od 30. 3. 2016

počítadlo.abz.cz

Archiv článků

2009/2010

29. 6. - Výsledky soutěže Ekologický den zde.

20. 6. - Bezpečnostní den s Asterixem - foto

20. 6. - Havířov v květech - foto

31. 5. - Výlet 8.A (webové stránky tvořené zčásti žáky) - vstup

25. 5. - Bambiriáda - foto

24. 5. - Brunofest - foto

23. 5. - Exkurze v Osvětimi, Darkovičkách - článek

13. 5. - Atletický čtyřboj - výsledky

7. 5. - Havířovská liga škol - st. tenis

5. 5. - Republikové finále O nejlepší pohybovou skladbu - fotografie

2. 5. - Úspěšné vystoupení na Poháru rozhlasu - více

28. 4. - Soutěž ČSAD - zde

9. 4. - O nejlepší pohybovou skladbu (Krajské kolo)) - výsledky

8. 4. - Exkurze chlapců 8. tříd do Vítkovic - článek

2. 4. - Velikonoční jarmark - foto

26. 3. - Den naruby aneb Jaké to je být učitelem? - celý článek

23. 3. - Dne 13.3. 2010 se konal Středoevropský pohár nadějí Havířov 2010, Denis Uher z 5.B vyhrál v kategorii KATA do 10 let, 7. KYU, 2. místo.

14. 3. - Třídy z 1. stupně se ve středu zúčastnily divadelního představení foto.

11. 3. - Pohár za úspěšné vystoupení na fotbalovém turnaji zde.

9. 3. - Další úspěšné vystoupení tenisové naděje zde.

19. 2. - Výsledky školního kola BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY zde.

17. 2. - Výsledky školního kola ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY zde.

12. 2. - ROPE JUMP EX (článek).

26. 1. - Úspěch na tenisovém turnaji (více zde).

5. 1. - Dne 12. 1. 2010 se uskuteční Den otevřených dveří, kdy bude možno prohlédnout si školu a její vybavení. Součástí bude i informativní třídní schůzka. Pozvánka.

23. 12. - Fotografie z celodenního projektu žáků 1. a 2. tříd zde.

13. 12. - Vystoupení pro rodiče - dopoledne (foto).

9. 12. - O nejkrásnější vánoční stromeček (text).

7. 12. - Další úspěch pohybových skladeb (Diplom).

4. 12. - Školou dnes procházel Mikuláš s družinou pomocníků (foto).

3. 12. - V úterý proběhla tradiční soutěž ve šplhu (více).

2. 12. - Úspěšná žákyně školy v plavecké soutěži (foto).

9. 11. - 2. ročník Sletu světlušek (více).

6. 11. - Exkurze DIGITEX 2009 (článek a foto).

29. 10. - Halloween na škole (článek a foto).

8. 10. - Turnaj škol ve stolním tenise (článek a foto).

23. 9. - Výsledky JÍZDY ZRUČNOSTI k nahlédnutí zde.

16. 9. - V rámci projektu INSPIRACE DOBREM zavítal na besedu se žáky 9. tříd pan Tomáš Graumann - pasažér tzv. Winton train (článek zde).

1. 9. - První den prvňáčků ve škole (foto zde).

Rozdělení žáků: 8.A, 8.B
8.A
Bora Daniel
Cisar Tomáš
Eliáš Jakub
Križan Daniel
Mika Martin
Němčic Vít
Novák Marek
Novosad Boris
Poloprudský Michael
Řezáč Tomáš
Svoboda Michal
Šmíd Jakub
Zálejský David
Žwak Vlastimil
Baronová Petra
Durčáková Jennifer
Fedorová Klára
Jerglová Lucie
Križanová Dominika
Mikulašková Darja
Pamánková Sabina
Pavlovová Marie
Skoczková Sára
Štablová Šarlota
Vicanová Nela
Vorlíčková Romana
8.B
Adamčík Karel
Borový Vojtěch
Duroň Daniel
Hrehovčík Štěpán
Kozel Jiří
Šárek Daniel
Tkaczyk Martin
Veselík Michal
Zemánek Martin
Zapletal Lukáš
Žemlička Dominik
Žwak Jakub
Hinzeová Lenka
Jurdičová Michaela
Kakáčová Kristýna
Koyšová Jitka
Neuwirtová Veronika
Ošťádalová Michaela
Pekárková Ilona
Pisulová Kamila
Rejlová Lenka
Sedláčková Sára
Szotkovská Pavlína
Šimonová Adéla
Škutová Aneta
Übelauerová Lenka
Wawroszová Tereza
Rozdělení žáků: 1.A Mgr. (Šárka Kolková), 1.B (Mgr. Veronika Zbořilová)
1.A
BOSÁK Richard
BURY Michal
DVOŘÁK Radek
GAVRIILOGLOU Georgios Gavriil
HOROS Tomáš
KOTAJNÝ Daniel
KRÁTKÝ Ondřej
KYJONKA Lukáš
PAWLAS Jiří
PEKARA Filip
SLUKA Martin
BÁRTKOVÁ Klára
DOBŠÍKOVÁ Amálie
CHLEBOVÁ Kristýna
KANDRÁČOVÁ Karin
KLIMECKÁ ZUZANA
KLIMSZOVÁ Barbora
KOLLEROVÁ Diana
KUBALOVÁ Pavlína
KUBÁTOVÁ Markéta
MROWIECOVÁ Karolína
1.B
GAZUR Marián
HOPKO Dominik
KONUŠIAK Filip
KULHÁNEK Radim
NOHEL Jakub
OPLETAL Tomáš
PUFFER Richard
STRUŽ Petr
V U Hoa An
VARADI Dominik
ŽEMLIČKA Nikolas
ANDRONIKIDU Niki
ANLAUFOVÁ Barbora
FILDÁNOVÁ Tereza
JANSOVÁ Kristýna
JONŠTOVÁ Jasmína
KAVALEROVÁ Michaela
KOLKOVÁ Michaela
MACHÁŇOVÁ Laura
PEŠATOVÁ Anežka
STOŠKOVÁ Daniela
VAŠÍKOVÁ Barbora