PROVOZ ŠD BUDE V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN PŘERUŠEN

1. 7. - 31. 8. - PRÁZDNINY

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Proč jsme zvolili e-žk?

Průběžná klasifikace - přehled všech průběžně zadaných známek v daném pololetí.
Výukové zdroje - zadávání úkolů, materiály do výuky (individuální možnost vyučujícího)
Výchovná opatření, chování - přehled třídních důtek, poznámek z jednotlivých hodin, pochval
Třídní kniha (kalendář) - přehled probíraného učiva (informace pro žáky i rodiče v období nemoci atd.)
Komunikační systém školy - modul pro komunikaci mezi ředitelstvím, učiteli a zákonnými zástupci (obsahuje komentáře vyučujících k hodnocení žáků, omluvenky od rodičů).

Elektronická žákovská knížka je jednoduchý systém, který pomůže zákonnému zástupci být informován kdykoliv a kdekoliv. Chápeme, že pro některé rodiče může být přechod z papírové žákovské knížky na elektronickou složitější. Můžete využít přehledný návod na použití elektronické žákovské knížky na této stránce.

V případě zapomenutého hesla nebo zablokovaného účtu kontaktujte třídního učitele nebo p. uč. Ondřeje Pletánka (pletanek@zssvetle.onmicrosoft.com)