YoWindow.com Forecast by yr.no


V pondělí 14.10.2019 se od 15.00 hod. v Havířově na MFK uskuteční zápas U18 české fotbalové reprezentace s reprezentací Turecka - INFORMACE

Fotografie ze školy v přírodě najdete - ZDE (přístupové údaje má p. uč. Majdyšová)

Kroužek Gymnastiky a Rope skippingu ve šk. roce 2019/2020 - INFORMACE

ZE ZÁJMOVÉHO KROUŽKU GYMNASYIKY - ZDE

Environmentální vyúčtování - ZDE




16. 10. - přírodovědný Klokan (8. a 9. třídy)

16. 10. - prezentace SOŠ Net Office (9.A)

17. 10. - prezentace SOŠ Net Office (9.B)






Jídelní lístek najdete na stánkách ZŠ Moravská

Nabízená jídla si můžete prohlédnout zde









Projekt NENECH TO BÝT - stránky projektu


Příručka pro rodiče - JAK ZAJISTIT BEZPEČNOST DĚTÍ NA INTERNETU








Podpořte projekt






2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10


Počet návštěv od 30. 3. 2016

počítadlo.abz.cz

Umístění žáků v soutěžích


2018/2019
Šplh - městské kolo 1. místo 2., 3., 5. třídy
Šplh - městské kolo 1. místo st. žákyně, st. žáci
Šplh - městské kolo 2. místo 1. třídy
Šplh - městské kolo 3. místo 4. třídy
Šplh - městské kolo 3. místo mladší dívky
Basketbal - krajské kolo 3. místo starší dívky
Basketbal - okresní kolo 1. místo starší dívky
Basketbal - městské kolo 1. místo starší dívky
Florbal - krajské kolo 4. místo starší chlapci
Florbal - okresní kolo 1. místo starší chlapci
Florbal - městské kolo 1. místo starší chlapci
Florbal - městské kolo 3. místo starší dívky
Plavání 3. místo chlapci a dívky
Přespolní běh 3. místo chlapci a dívky
Badminton 3. místo starší dívky
Sálová kopaná - městské kolo 1. místo mladší žáci
Jazyky hrou 3. místo D. Hyánková, K. Malíková
Gymkom - fyzika 3. místo J. Neužil, T. Řeha, M. Šotnar
Český jazyk okresní kolo olympiády 12. místo B. Charvátová


2017/2018
Šplh - okresní kolo 1. místo ml. a st. dívky, st. žáci
Šplh - okresní kolo 2. místo ml. žáci
Šplh - městské kolo 1. místo 2., 3., 5. třídy
Šplh - městské kolo 1. místo starší žákyně
Šplh - městské kolo 1. místo starší žáci
Šplh - městské kolo 2. místo 1. třídy
Šplh - městské kolo 2. místo mladší chlapci
Šplh - městské kolo 3. místo 4. třídy
Šplh - městské kolo 3. místo mladší dívky
Laťka mládeže - okresní kolo 1. místo N. Urbančíková
Laťka mládeže - okresní kolo 2. místo L. Onderka
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo N. Urbančíková
Laťka mládeže - městské kolo 2. místo M. Anlaufová
Laťka mládeže - městské kolo 2. místo L. Onderka
O nejlepší pohybovou skladbu - městské kolo 1. místo Berušky a motýlci
O nejlepší pohybovou skladbu - městské kolo 1. místo Ta naše písnička česká
Sálová kopaná - městské kolo 1. místo starší žáci
Basketbal - městské kolo 3. místo dívky
Pohár rozhlasu 2. místo starší žáci
Havířov – naše město 3. místo M. Kičmer, J. Nohel, D. Urbančík
Pythagoriáda - okresní kolo 2.-4. místo P. Scheibinger


2016/2017
Šplh - krajské kolo 1. místo starší žáci
Šplh - městské kolo 1. místo 1., 2., 4., 5. třídy
Šplh - městské kolo 1. místo starší žákyně
Šplh - městské kolo 1. místo starší žáci
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo N. Urbančíková
O nejlepší pohybovou skladbu - městské kolo 1. místo
Streetball - městské kolo 2. místo mladší žáci
Laťka mládeže 2. místo K. Künzelová, J. Malicki
Atletický 4boj - městské kolo 2. místo mladší žákyně
Plavání - městské kolo 2. místo celkové výsledky
Šplh - městské kolo 2. místo mladší žáci
X-boj 2. místo T. Platilová
Štafetový běh 2. místo žáci 1.-5. tříd
Softtenis 2. místo žákyně
Plavání - městské kolo 3. místo starší a mladší žáci
X-boj 3. místo J. Klimecký
Pevnost Moravská 3. místo žáci 5. a 6. tříd
Basketbal - městské kolo 3. místo mladší žáci
Master aerobic - městské kolo 3. místo
Streetball - městské kolo 3. místo mladší žákyně
X-boj 3. místo
Laťka mládeže - městské kolo 3. místo B. Klimszová
Atletický 4boj 3. místo starší žáci
GYMKOM 1. a 3. místo H. Tomanová, K. Hartelová, J. Střondala, M. Kičmer, D. Urbančík, P. Klosová
Discovering the World 4. místo V. Wróblová, J. Střondala, N. Langová, V. Drapová
Jazyky hrou 6. místo O. Backa, J. Střondala
Havířov – naše město 6. místo J. Střondala, E. Pochtiolová, V. Čadová



2015/2016
Atletický čtyřboj - městské kolo 1. místo žáci 4. tříd
Pohybové skladby - městské kolo 1. místo Alenka v říši divů
Florbal - okresní kolo 1. místo
OVOV 1. místo K. Mrowiecová
OVOV 3. místo K. Künzelová, M. Třaslín
X boj 1. místo žáci 4. tříd
Šplh 1. místo žáci 1. i 2. stupně
Skok vysoký 1. místo N. Urbančíková, L. Onderka
Atletický trojboj 1. místo družstvo 1. a 3. tříd
Aerobik master class 1.-3. místo žákyně školy
Touch rugby 2. místo žáci 2. stupně
Atletický trojboj 3. místo družstvo 2. tříd
Aerobik 4. místo soutěž 1. tříd
Plavání 4. místo mladší i starší žáci
Vybíjená 4. místo družstvo 1. stupně
OVOV 4. místo soutěž družstev
Mladý chemik úspěšný řešitel 9. třída
Jazyky hrou (Aj) úspěšný řešitel S. Biková, N. Langová
Jazyky hrou (Rj) úspěšný řešitel V. Wróblová, N. Osičková
Třídíme se zvířátky 11. místo Künzelová, Pavelcová, Chrobočková
Olympiáda z dějepisu úspěšný řešitel M. Pavlas
Olympiáda z Čj úspěšný řešitel H. Tomanová
Olympiáda z Čj úspěšný řešitel P. Klosová



2014/2015
Šplh - okresní kolo 1. místo ml. a st. žáci a žákyně
Vybíjená 4. místo 4. a 5. třídy
Vybíjená 7. místo 2. stupeň
X boj 1. místo 4. a 5. třídy
Odbíjená 1. místo starší žáci
Laťka mládeže - okresní kolo 1. místo Slunská V.
Laťka mládeže - okresní kolo 3. místo Rojonská N.
O nejlepší pohybovou skladbu - okresní kolo 1. místo Andílci, Vodníčci
Orientační běh - okresní kolo 3. místo Válek D.
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo starší žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo mladší žákyně
Discgolf 3. místo Křístek D.
Florbal 2. místo starší žáci
OVOV 1. místo K. Mrowiecová, Čížek M.
Plavání - městské kolo 3. místo dívky a starší žáci
Plavání - městské kolo 1. místo mladší žáci
Logická olympiáda 19. místo Austera F.
Olympiáda z anglického jazyka 2. místo Chynoradská N.
Biologická olympiáda - okresní kolo 26. místo Hájek T.
Mladý chemik - regionální kolo 24. místo Hájek T.
Naučná stezka - Den Země 2. místo 3.B
Jazyky hrou (Aj) 6. místo Chynoradská N., Pěkník J.
Třídíme se zvířátky 11. místo Künzelová, Pavelcová, Chrobočková
BESIP – výtvarná soutěž 2. místo Geislerová T.
Vánoční ozdoba 3. místo 3.B


2013/2014
Šplh - krajské kolo 2. místo starší žákyně
Šplh - okresní kolo 1. místo starší a mladší žákyně
Šplh - okresní kolo 2. místo starší a mladší žáci
Šplh - městské kolo (I. stupeň) 1. místo družstvo i jednotlivci
OVOV 2. místo B. Firlová
OVOV 3. místo družstvo
Plavání - městské kolo 2. místo dívky 6.-8. tříd
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo starší žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 3. místo mladší žákyně
Pohár rozhlasu - okresní kolo 3. místo starší žákyně
Laťka mládeže - okresní kolo 1. místo Übelauer P. P.
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo Rábek P.
Ostrava - Evr. město sportu Ostrava 2 skladby
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 2. místo Hvězdný rej
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 4. místo Jdi za štěstím
Atletický X boj 1. místo 4. třídy
Atletický X boj 4. místo 5. třídy
Atletický X boj 1. místo Klimecká Z.
Atletický X boj 3. místo Dvořák R.
Atletický X boj 1. místo Malicki J. a Kunzelová K.
Atletický X boj 3. místo Urbančíková N.
Atletický čtyřjboj - okresní kolo 3. místo starší žákyně
Havířov v květech vystoupení Dobré ráno, dobrý den
Florbal 2. místo starší žáci
Florbal 4. místo ml. žáci, st. žákyně
Odbíjená 1. místo starší žáci
Sálová kopaná - městské kolo 2. místo 4. a 5. třídy
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 30. místo Plachká T.
Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo 30. místo Plachká T.
Olympiáda z anglického jazyka - okresní kolo 10. místo Hodulík M.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 16. místo Hodulík M.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 18. místo Čížek M.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 26. místo Klimešová A.
Jazyky hrou (Nj) 7. místo Holešová K., Michalková D.
Jazyky hrou (Rj) 8. místo Greger J., Vavrouch Fr.
Jazyky hrou (Rj) 10. místo Plachká T., Firlová B.
Jazyky hrou (Aj) 15. místo Kubinová T., Jannulisová N.
Naše město Havířov 7. místo Holešová, Michalková, Sasen
Naučná stezka 1. místo 2.B, 4.A
Soutěž BESIP 1. místo Geislerová T.
Vánoční ozdoba 3. místo 2.B
Havířov z papíru 2. místo Gavlas L., Pavlas M.
Havířov z papíru 3. místo Firlová B.


2012/2013
Šplh - okresní kolo 1. místo starší žáci a žákyně, mladší žáci a žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 1. místo starší žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 3. místo starší žáci
Pohár rozhlasu - okresní kolo 1. místo a postup do kraj. kola starší žákyně
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo Holušová D.
Laťka mládeže - městské kolo 2. místo Myška J.
Laťka mládeže - městské kolo 3. místo Klimešová A., Übelauer P.
Česko se hýbe a tančí Praha O2 Arena 3 skladby, 2 v GALA
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 2. místo TELEFON? MOBIL?
Atletický X boj 3., 4. místo 4. + 5. třídy (dívky)
Atletický X boj 5., 6. místo 4. + 5. třídy (chlapci)
Atletický X boj 1. místo Klimecká Z.
Atletický X boj 3. místo Dvořák R.
Atletický X boj 5. místo Slunská V., Matuška P.
Atletický čtyřjboj - městké kolo 1. místo starší žákyně
Atletický čtyřjboj - městké kolo 2. místo starší žáci
Atletický čtyřjboj - okresní kolo 1. místo a postup do kraj. kola starší žákyně
Krajská přehlídka poh. skladeb Palkovice 2 skladby
Havířov v květech vystoupení rope skipping
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 3. místo a postup do kraj. kola Funioková V.
Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo 10.-14. místo Funioková V.
Chemická olympiáda - okresní kolo 21. místo Ondřejová V.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 11. místo Hodulík M.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 15. místo Andronikidu A.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 18. místo Ondřejová V.
Jazyky hrou (Nj) 3. místo Ondřejová V., Suranovský L.
Jazyky hrou (Rj) 12. místo Funioková V., Kolarczyková D.
Jazyky hrou (Rj) 14. místo Janků D., Mikulová V.
Jazyky hrou (Aj) 15. místo Galambicová E., Greger J.
O nejlepší esej v Aj 1.-3. místo Vicherková S.
Pythagoriáda - okresní kolo 9.-17. místo Szostková L.
Logická olympiáda - krajské kolo 29.-30. místo Rychtařík J.


2011/2012
Šplh - okresní kolo 1. místo starší žákyně, mladší žáci a žákyně
Šplh - okresní kolo 2. místo starší žáci
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo starší žákyně, mladší žáci a žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 4. místo starší žáci
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo Holušová D.
Laťka mládeže - městské kolo 6. místo Sněhotová P.
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo Übelauer P.
Laťka mládeže - městské kolo 3. místo Vavrouch Fr.
Laťka mládeže - městské kolo 1. místo Stuchlík R.
Pevnost Moravská 2. místo družstvo žáků
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 3. místo Paměť stromů
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 2. místo Hola-heja-hou
Atletický trojboj 2., 4. místo 4. + 5. třídy
Atletický trojboj 1. místo Slunská V.
Atletický čtyřjboj - městké kolo 1. místo mladší žákyně
Atletický čtyřjboj - městké kolo 2. místo starší žákyně
Atletický čtyřjboj - městké kolo 3. místo mladší a starší žáci
EUROPA CUP 2011 zahajovací ceremoniál 2 skladby
Krajská přehlídka poh. skladeb vystoupení 2 skladby
Havířov v květech vystoupení 2 skladby
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 6. místo Jelínek V.
Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo 19.-20. místo Funioková V.
Chemická olympiáda - okresní kolo 26. místo Valová D.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 18.-19. místo Klimša A.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 13.-22. místo Plachká T.
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 18.-24. místo Ondřejová V.
Jazyky hrou 4. místo Kolarczyková, Sněhotová.
Jazyky hrou 7. místo Funioková, Kavanová
Biologická olympiáda - okresní kolo (D) 9. místo Plachká T.
Biologická olympiáda - okresní kolo (D) 20.-21. místo Andronikidu A.
Biologická olympiáda - okresní kolo (C) 11. místo Skalíková H.
Biologická olympiáda - okresní kolo (C) 15. místo Sněhotová P.


2010/2011
Šplh - okresní kolo 1. místo starší žákyně, mladší žáci a žákyně
Šplh - okresní kolo 2. místo starší žáci
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo starší žákyně, mladší žáci a žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 4. místo starší žáci
Basketball - městské kolo 2. místo žáci
Volejbal - městské kolo 2. místo žáci
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 1. místo Vyznání květům
O nejlepší pohybovou skladbu - republika Cena poroty Cestou tam a zpátky
Atletický čtyřboj - okresní kolo 1. místo mladší žákyně
Atletický čtyřboj - okresní kolo 4. místo mladší žáci
Laťka mládeže - okr. kolo 1. místo Zemánek M.
Laťka mládeže - okr. kolo 2. místo Chynoradský J.
Laťka mládeže - okr. kolo 3. místo Holušová D.
Laťka mládeže - okr. kolo 5. místo Stuchlík R.
Laťka mládeže - okr. kolo 6. místo Ondřejová V.
Laťka mládeže - okr. kolo 6. místo Sněhotová P.
Přehlídka pohybových skladeb Brno Cena za choreografii
Slezská stuha vystoupení Vyznání květů
Havířov v květech vystoupení Rope skipping + Orient
Dějepisná olympiáda - okresní kolo 5. místo Žwak Vl.
Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo 5. místo Žwak Vl.


2009/2010
Šplh - okresní kolo 1. místo starší žáci a žákyně, mladší žákyně
Šplh - okresní kolo 2. místo mladší žáci
Rope skipping extra republiková soutěž + exhibice v Praze 40 žáků
Pohár rozhlasu - městské kolo 2. místo starší žákyně, mladší žáci a žákyně
Pohár rozhlasu - městské kolo 4. místo starší žáci
Basketball - městské kolo 2. místo mladší žáci
Basketball - městské kolo 3. místo starší žáci
Floorball - městské kolo 3. místo chlapci
Volejbal - městské kolo 5. místo starší žáci žáci
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 6. místo Jen tak zlehka
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 7. místo Sluníčka
Atletický čtyřboj - městské kolo 2. místo starší žáci a žákyně, mladší žákyně
Atletický čtyřboj - městské kolo 1. místo mladší žáci
Laťka mládeže - okr. kolo 1. místo Stuchlík R.
Laťka mládeže - okr. kolo 2. místo Juranková S.
Laťka mládeže - okr. kolo 5. místo Malaníková E.
Bambiriáda 2. místo žáci 1. stupně
Slezská stuha exhibice Dancing in...
Brunofest vystoupení Dancing in..., Léto
Havířov v květech vystoupení Rope skipping


2008/2009
Atletický čtyřboj - městské kolo 1. místo starší žáci a žákyně, mladší žáci
Pohár rozhlasu 1. místo starší žáci a žákyně, mladší žáci
Basketball 1. místo mladší žáci
Pohár rozhlasu 2. místo mladší žákyně
Basketball 2. místo starší žáci
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 2. místo skladba Dancing In...
Atletický čtyřboj - městské kolo 3. místo mladší žákyně
Sálová kopaná - město 4. místo chlapci
Šplh - krajské kolo 4. místo chlapci - Hajaš, Tóth, Gavlas
O nejlepší pohybovou skladbu - republika 5. místo skladba Papoušci
Šplh - krajské kolo 7. místo dívky - Pekárková, Koyšová, Kavanová, Rejlová
STREET HOCKEY 3. kolo v ČEZ Aréně chlapci


2007/2008
Atletický čtyřboj 1. místo Robin Stuchlík 5.B
Havířovská nota 1. místo Tereza Pufferová 5.A
Atletický čtyřboj 3. místo 8 žáků 5.A,B
ŠD - Veselá olympiáda 3. místo 3. třídy
O zlatý zvonek 4. místo 9 děvčat
Biologická olympiáda 9. místo Ondřej Gödrich 7.B
Zeměpisná olympiáda 13. místo Martin Tkaczyk 6.B
Zeměpisná olympiáda 15. místo Jan Kolísek 7.A
Zeměpisná olympiáda 18. místo Michal Zemánek 9.B
Konverzační soutěž - AJ - Veronika Krajčovičová 9.A
Vybíjená - městské kolo - 11 žáků 5.A,B
Zajíc Nesquick - Vv - 6. žáků 4. a 5. tříd