PROVOZ ŠD BUDE V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN PŘERUŠEN

1. 7. - 31. 8. - PRÁZDNINY

Basic jQuery Slider - Demo

Předvánoční procházka ke krmelci žáků a rodičů ze 4.B

Žáci ze 4. B rádi pomáhají zvířatům. Spolu s několika dalšími třídami na podzim sbírali kaštany a žaludy, aby jimi ochránci přírody mohli v zimě přikrmovat lesní zvěř. Odměnou byl žákům nejen dobrý pocit, ale i pozvání do blízkého Ekocentra v Bludovicích. Jen pár dnů před Štědrým dnem se žáci a jejich rodiče vydali pozdě odpoledne do Ekocentra. Tam je čekal havířovský ochránce přírody pan Kminiak. Cílem výletu byl krmelec v blízkém lese. Žáci měli mrkve, jablíčka a kaštany, kterými chtěli lesním zvířátkům zpříjemnit Vánoce. Plánovali jít ke krmelci až se setmí, aby vánoční atmosféra byla ještě vánočnější, a tak na chvíli využili dětský vlek, na kterém se postupně všichni povozili. Po setmění se vydali do lesa a po chvíli přišli ke krmelci. Za světla baterek a čelovek děti daly do krmelce dobroty pro zvířátka a zazpívaly pásmo vánočních koled. Velmi hezkou atmosféru dotvořily zapálené prskavky. Děkuji rodičům i dětem za pěkný předvánoční zážitek.

Mgr. Z. Majdyšová

Několik fotografií ZDE