Barevný den | Základní škola K. Světlé

Barevný den 15.11.2021

Barevný den

Dne 2. 11. 2021 se celá škola oblékla do černo - oranžové barvy. Barvy  podzimních plodů dýní, černých pavouků, netopýrů, koček, a také bílých duchů, kteří stěhovali do učeben a ukazovali ostatním svou kreativitu. Zejména na 1. stupni se vyráběly podzimní dekorace, vykrajovaly se dýně  tvořily se z nich lucerničky - Jack-o-lantern. V hodinách angličtiny jsme zpívali Halloweenské písně, vyplňovali různé kvízy, povídali si o dušičkách a svátku Halloween. Ti nejmenší se naučili koledovat "Trick or treat", starší jen oprášili své mozkové závity a zopakovali znalosti z předchozích let. A jak dopadla soutěž tříd o nejlepší převleky a největší počet převlečených žáků ve třídě? Posuďte sami na  fotografiiích.

1. místo - 1.B, 2. místo - 2. B, 3. místo - 3. B. Děkujeme všem zúčastněným za účast a těšíme se na další barevný den. Parlament ZŠ  K. Světlé

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.