Dnes jsme si s dětmi ze školní družiny zpříjemnili horký letní den návštěvou zmrzliny. Vysoké teploty jsme zvládali ve stínu a osvěžení v podobě oblíbené zmrzliny udělalo všem velkou radost. Děti si pochutnaly a společně jsme si užili příjemné odpoledne plné letní pohody.



