ZŠ Havířov - Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná
ZŠ Havířov - Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná
ZŠ Havířov - Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná
Školní vrba
Doučování

Školní turnaj v deskové hře 4.6.2024

Školní turnaj v deskové hře Superfarmář 

Dne 28.5. si vybraní odvážlivci 3. - 7. tříd ze ZŠ K. Světlé v Havířově vyzkoušeli být na chvíli farmářem. Samozřejmě pouze v deskové hře Superfarmář. Odvážně čelili návštěvám vlků a lišek a statečně budovali své stádo. Utkání mělo 3 kola. Vítězové z 1. kola postoupili do semifinále a do finále se nakonec probojovali 4 stateční superfarmáři.  Utkání bylo velice napínavé, vlci a lišky několikrát navštívili některého farmáře, který tak přišel v lepším případě jen o králíky, v horším případě o celé těžce získané stádo. Pomalu se finále dostávalo ke konci a vítězové nenechali na sebe dlouho čekat. A kdo byli ti udatní superfarmáři? 

Valerie Uxová - 1.místo 

Christian Švarba - 2.místo 

Ondřej Václavínek - 3. místo 

Tadeáš Moráň - 4.místo 

Vítězové si odnesli zajímavé hry: 1.místo  - desková hra Bloom Town; 2. místo - desková hra Hurá na kolo a 3. místo - desková hra Tvarohrátky a pro všechny účastníky byly připravené upomínkové předměty, jako pravítka, rozvrhy, podložky,..... 

Ostatní hráči, kteří neměli to štěstí, aby se dostali až do finále, měli také plné ruce práce. Čekání si mohli zpříjemnit v utkání u jiných deskových her, samozřejmě pouze jako oddychové hraní, kde si mohli vyzkoušet rychlost, strategii, postřeh, otevírání portálů s magií, ověřování znalostí ze života kouzelníka Harryho Pottera apod. Někteří popadli hru Superfarmář a šli si ji zahrát ještě jednou, už jen tak pro radost. 

Na všechny zúčastněné čekalo i občerstvení a ceny.  

Hry Supefarmář nám zapůjčila společnost Pygmalino. Děkujeme, protože bez nich bychom nemohli uskutečnit turnaj v tak hojném počtu.

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít