Sportovně vědomostní klání školních družin z Havířova 18.5.2023

Ve čtvrtek 18. 5. 2023 se v naší školní družině konalo Sportovně vědomostní klání školních družin z Havířova. Naši pozvánku přijalo 6 škol – ZŠ M. Kudeříkové, ZŠ Moravská, ZŠ Žákovská, ZŠ Těrlicko, ZŠ Na Nábřeží a ZŠ Mládežnická. Samozřejmě nesměl chybět ani náš tým, a to ve složení Šimon Stacho, Ondřej Václavínek, Tereza Fojtů, Ondřej Putek a Valerie Uxová.

Na celkem sedmi stanovištích žáci plnili nelehké úkoly. Poprali se s nimi statečně. Výsledkem bylo ocenění všech účastníků, především těch prvních třech nejlepších. Krásné třetí místo obsadil tým ze ZŠ M. Kudeříkové, 2. místo obsadili žáci ZŠ Těrlicko a letošním vítězem se stali žáci naší školy. Gratulujeme.

Děkujeme všem dětem za jejich účast a nadšení při soutěžení a paním vychovatelkám za jejich doprovod a podporu. Těšíme se opět v příštím roce!

Fotky z akce